Resimli Kelime Nekibu

Android için Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 34 MB
  • Version 1.10
  • Dil Türkçe
  • Firma Dusus Interactive.
Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza bu oyunu yükleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve telefonlarınıza bu oyunu yükleyerek eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Boş vakitlerinizde oyun oynamak istiyor fakat gereksiz ve sıkıcı oyunlar ile vakit harcamak istemiyor iseniz bu oyunu oynamanızı tavsiye ederiz. Bu bulamaca sayesinde beyin jimnastiği yapacak ve kelime dağarcığınızı genişletme imkanı bulacaksınız. Tabi ki bir de oldukça eğlenceli vakit geçirmiş olacaksınız. Oyun kolay kullanılabilir bir yapıda hazırlanmıştır. Her kullanıcı tarafından kolaylıkla kullanılabilir. Resimli Kelime Nekibu bulmaca oyunu dünyanın bir çok yerindeki kullanıcılarımız tarafından tercih ediliyor ve severek oynanıyor.

Oyunda ekranınıza sizden bulmanız istenilen kelimeyi bulmanıza yardımcı olacak resimler gelecek. Siz de bu resimlerin size anlatmaya çalıştığı kelimeyi bulmaya çalışacaksınız. Eğer bir kelimeyi bulamaz iseniz sosyal paylaşım siteleri aracılığı ile arkadaşlarınızdan yardım isteyerek bulabilirsiniz. Bulduğunuz her kelime size puan kazandıracak. Bu eğlenceli bulmaca oyununu Android işletim sistemine sahip olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Resimli Kelime Nekibu indir
DİĞER SÜRÜMLER